1 1 1 1 1 Rating 5.00 (3 Votes)

Cosmetic Derm Instytut Kosmetologii & SPA


Cosmetic Derm Instytut Kosmetologii & SPA
Piątkowska 112
60-649 Poznań

tel. 61 820 32 80, 794 08 84 72
instytut@cosmeticderm.pl
www.cosmeticderm.pl

Godziny otwarcia

9:00 - 21:00

9:00 - 21:00

9:00 - 21:00

9:00 - 21:00

9:00 - 21:00

9:00 - 16:00

-

Formy płatności

tak

takOpis placówki

Instytut Kosmetologii & SPA Cosmetic Derm powstał z zamiłowania do kosmetologii i dermokosmetyków. Przekonana o ich niezwykłych właściwościach kosmetycznych i medycznych uczyniłam je podstawą naszych zabiegów. Instytut tworzą ludzie otwarci, pełni pasji, optymizmu i zaangażowania w wykonywaną pracę. Zespół, pod moim kierownictwem systematycznie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych konferencjach i szkoleniach. To inwestycja, dzięki której możemy zagwarantować usługi kosmetyczne najwyższej jakości, dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów.

W Cosmetic Derm czerpiemy z najnowocześniejszych osiągnięć medycyny i kosmetologii. To zjednoczenie sił przynosi zauważalne i trwałe efekty, co potwierdzają korzystający z naszych usług. Instytut przyjmuje klientów nieprzerwanie od kwietnia 2009 roku, pracując - jako nieliczni w Poznaniu - na eksluzywnych kosmetykach światowych marek: Intraceuticals, Environ, Payot, Jane Iredale, RevitaLash, Gehwol, Alessandro, OPI, Organique oraz korzystając z najdoskonalszych technologii. Całości dopełniają przytulne wnętrza oraz dbałość o komfort, relaks i atmosferę pełnego zaufania w stosunku do każdego z naszych gości. Instytut Kosmetologii & SPA Cosmetic Derm to niezwykłe miejsce na poznańskiej mapie kosmetycznej, które łączy skuteczne leczenie z przyjemnością.


Słowa kluczowe i specjalizacje

  • usuwanie przebarwień Piątkowo Poznań

  • medycyna estetyczna Poznań

  • salon kosmetyczny Winogrady Poznań

  • usuwanie przebarwień Poznań

  • gabinet kosmetyczny Winiary Poznań

  • salon kosmetyczny Winiary Poznań

  • salon masażu Piątkowo Poznań

  • mezoterapia Poznań

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Zastrzegamy sobie prawo edycji bądź usunięcia treści bez podania przyczyny i bez powiadomienia autora opinii.

Mapka dojazdowa

Galeria

Cosmetic Derm Instytut Kosmetologii & SPACosmetic Derm Instytut Kosmetologii & SPACosmetic Derm Instytut Kosmetologii & SPACosmetic Derm Instytut Kosmetologii & SPACosmetic Derm Instytut Kosmetologii & SPACosmetic Derm Instytut Kosmetologii & SPACosmetic Derm Instytut Kosmetologii & SPACosmetic Derm Instytut Kosmetologii & SPACosmetic Derm Instytut Kosmetologii & SPACosmetic Derm Instytut Kosmetologii & SPA

Wirtualna wędrówka

Umów się na wizytę online

Kalendarz
CAPTCHA Image [ Different Image ]